STARTOVNÍ LISTINA

Solo tance Standard

DO 39 LET

Waltz:

  1. Renáta Šínová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy

  2. Vlaďka Klukavá a Mirek Fridrich - Dance studio LIKE

  3. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Tango:

  1. Renáta Šínová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy

  2. Vlaďka Klukavá a Mirek Fridrich - Dance studio LIKE

  3. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Vídeňský Valčík:

  1. Renáta Šínová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy

  2. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Quickstep:

  1. Renáta Šínová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy

  2. Vlaďka Klukavá a Mirek Fridrich - Dance studio LIKE

40 LET +

Waltz:

  1. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  2. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  3. Simona Kamrádová a Miroslav Fridrich - Dance studio LIKE

  4. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

 

Tango:

  1. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  2. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  3. Simona Kamrádová a Miroslav Fridrich - Dance studio LIKE

  4. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

 

Vídeňský Valčík:

  1. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  2. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  3. Aleksandra Hanna Morawska a Artur Nawrat - Master Dance Gliwice

  4. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  5. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Slowfoxtrot:

  1. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  2. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

 

Quickstep:

  1. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  2. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  3. Simona Kamrádová a Miroslav Fridrich - Dance studio LIKE

  4. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  5. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

Multidance Standard

Pre-Bronze:

  1. Renáta Šínová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy

  2. Vlaďka Klukavá a Mirek Fridrich - Dance studio LIKE

  3. Aleksandra Hanna Morawska a Artur Nawrat - Master Dance Gliwice

  4. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Silver:

  1. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  2. Simona Kamrádová a Miroslav Fridrich - Dance studio LIKE

  3. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

Bronze:

  1. Simona Kamrádová a Miroslav Fridrich - Dance studio LIKE

  2. Aleksandra Hanna Morawska a Artur Nawrat - Master Dance Gliwice

  3. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  4. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

Solo tance Latin

DO 39 LAT

Samba:

  1. Eva Pavlasová a Martin Matýsek - TK Olymp Olomouc

  2. Adriana Menkalová a Martin Hlawiczka - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Jitka Vybíralová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  4. Monika Rozbrojová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  5. Renata Polochová a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  6. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Cha cha:

  1. Eva Pavlasová a Martin Matýsek - TK Olymp Olomouc

  2. Adriana Menkalová a Martin Hlawiczka - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Jitka Vybíralová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  4. Monika Rozbrojová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  5. Renata Polochová a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

 

Rumba:

  1. Eva Pavlasová a Martin Matýsek - TK Olymp Olomouc

  2. Adriana Menkalová a Martin Hlawiczka - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Monika Rozbrojová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  4. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Pasodoble:

  1. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

 

Jive:

  1. Eva Pavlasová a Martin Matýsek - TK Olymp Olomouc

  2. Adriana Menkalová a Martin Hlawiczka - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Jitka Vybíralová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  4. Monika Rozbrojová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  5. Renata Polochová a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  6. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše Brno

40 LET +

Samba:

  1. Vlaďka Klukavá a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  2. Martina Spoustová a Filip Swětík - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Ludmila Marková a Michal Kozub – Bailami Cieszyn

  4. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  5. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  6. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  7. Małgorzata Korzeniowska a Dawid Kopczyński - Dance Creation Studio Brwinów

  8. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  9. Kamila Krejčiříková a Tomáš Smutný - TŠ Jaroslava Kuneše

  10. Leona Filipi a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

  11. Olga Dunková a Tomáš Fridrich - Dance Studio LIKE Ostrava

 

Cha cha:

  1. Vlaďka Klukavá a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  2. Martina Spoustová a Filip Swětík - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Ludmila Marková a Michal Kozub – Bailami Cieszyn

  4. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  5. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  6. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  7. Světlana Foltýnová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  8. Małgorzata Korzeniowska a Dawid Kopczyński - Dance Creation Studio Brwinów

  9. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  10. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše

  11. Kamila Krejčiříková a Tomáš Smutný - TŠ Jaroslava Kuneše

  12. Leona Filipi a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

  13. Sławomir Maj a Małgorzata Popek - Dance Creation Studio Brwinów

  14. Olga Dunková a Tomáš Fridrich - Dance Studio LIKE Ostrava

 

Rumba

  1. Vlaďka Klukavá a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  2. Martina Spoustová a Filip Swětík - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Ludmila Marková a Michal Kozub – Bailami Cieszyn

  4. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  5. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  6. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  7. Světlana Foltýnová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  8. Małgorzata Korzeniowska a Dawid Kopczyński - Dance Creation Studio Brwinów

  9. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše

  10. Kamila Krejčiříková a Tomáš Smutný - TŠ Jaroslava Kuneše

  11. Radana Palacká a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

  12. Sławomir Maj a Małgorzata Popek - Dance Creation Studio Brwinów

  13. Olga Dunková a Tomáš Fridrich - Dance Studio LIKE Ostrava

 

Pasodoble:

  1. Vlaďka Klukavá a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  2. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  3. Světlana Foltýnová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  4. Małgorzata Korzeniowska a Dawid Kopczyński - Dance Creation Studio Brwinów

  5. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  6. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše

  7. Leona Filipi a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

 

Jive:

  1. Vlaďka Klukavá a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  2. Ludmila Marková a Michal Kozub – Bailami Cieszyn

  3. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  4. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  5. Małgorzata Korzeniowska a Dawid Kopczyński - Dance Creation Studio Brwinów

  6. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  7. Kamila Krejčiříková a Tomáš Smutný - TŠ Jaroslava Kuneše

  8. Radana Palacká a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

  9. Olga Dunková a Tomáš Fridrich - Dance Studio LIKE Ostrava

Multidance Latin

Pre-Bronze:

  1. Eva Pavlasová a Martin Matýsek - TK Olymp Olomouc

  2. Vlaďka Klukavá a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  3. Ludmila Marková a Michal Kozub – Bailami Cieszyn

  4. Iveta Janeková a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  5. Julia Dunajska a Jakub Chmiel – Bailami Cieszyn

  6. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše

  7. Kamila Krejčiříková a Tomáš Smutný - TŠ Jaroslava Kuneše

  8. Radana Palacká a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

  9. Sławomir Maj a Małgorzata Popek - Dance Creation Studio Brwinów

Bronze:

  1. Iveta Janeková a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  2. Jitka Vybíralová a Tomáš Komenda - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  3. Renata Polochová a Petr Hýl - Dance Studio LIKE Ostrava

  4. Julia Dunajska a Jakub Chmiel – Bailami Cieszyn

  5. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  6. Tomáš Svoboda a Jana Šigutová - TŠ Jaroslava Kuneše

  7. Kamila Krejčiříková a Tomáš Smutný - TŠ Jaroslava Kuneše

  8. Radana Palacká a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

  9. Olga Dunková a Tomáš Fridrich - Dance Studio LIKE Ostrava

Silver:

  1. Gabriela Némethová a Patrik Biely - KTŠ Aknela Martin

  2. Martin Tomaščin a Katarína Berčíková - KTŠ Aknela Martin

  3. Světlana Foltýnová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

  4. Adriana Menkalová a Martin Hlawiczka - Dance Studio LIKE Ostrava

  5. Šárka Jiříková a Jiří Hájek - Dance Studio Starlight Zlín

  6. Magdalena Magiera a Michał Barakowski – Mistral Tarnowskie Góry

  7. Sławomir Maj a Małgorzata Popek - Dance Creation Studio Brwinów

Gold:

  1. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  2. Monika Rozbrojová a Radim Vysloužil - Dance Studio LIKE Ostrava

Diamond:

  1. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  2. Małgorzata Korzeniowska a Dawid Kopczyński - Dance Creation Studio Brwinów

  3. Leona Filipi a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

Teacher-Student:

  1. Agnieszka Kobierzycka-Bala a Marcin Czarny - Stardance Wrocław

  2. Leona Filipi a Marek Kypús - Dance Studio LIKE Ostrava

Salsa

  1. Dagmar Lindnerová a Jakub Mazůch - MG Dance Ostrava

  2. Jiří Ogurek a Hana Szabó - MG Dance Ostrava

  Filip Swětík 
+420 725 725 281

 Anna Kaczmarek
+48 785 970 937

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now