STARTOVNÍ LISTINA

Solo tance Standard

DĚTI

Waltz:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Barbora Mazáčová – Tk Marendi

  3. Barbora Sabová – Tk Marendi

  4. Rebeca Egertova - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  5. Barbora Koláčková – Tk Marendi

  6. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  7. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  8. Jana Wnetrzaková – Tk Marendi

  9. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  10. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

 

Tango:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

 

Vídeňský Valčík:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Rebeca Egertova - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  3. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  4. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  5. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  6. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

 

Quickstep:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Rebeca Egertova - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  3. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  4. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  5. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  6. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

JUNIOŘI

Waltz:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Tereza Kubicová – Tk Marendi

  3. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  4. Markéta Koláčková – Tk Marendi

  5. Bára Vavříková - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

 

Tango:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

 

Vídeňský Valčík:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

 

Quickstep:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  3. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

Multidance 2 Standard

Děti:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Rebeca Egertova - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  3. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  4. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  5. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  6. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

Junioři:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Bára Vavříková - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

Multidance 3   Standard

Děti:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  3. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

Junioři:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

Multidance 4   Standard

Děti:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

Junioři:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

Solo tance Latin

DĚTI

Samba basic:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Sabina Drabinová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  3. Natálie Krupková - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  4. Viktoria Theurerová – MG Dance Ostrava

  5. Eliška Fiedorová – MG Dance Ostrava

  6. Barbora Mazáčová – Tk Marendi

  7. Barbora Sabová – Tk Marendi

  8. Rebeca Egertova – Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  9. Barbara Wojaczek – Bailami Cieszyn

  10. Marta Gołdyn – Bailami Cieszyn

  11. Amy Majovska – MG Dance Ostrava

  12. Zuzia Żyła – Bailami Cieszyn

  13. Antonina Szarek – Bailami Cieszyn

  14. Wiktoria Pala – Bailami Cieszyn

  15. Barbora Koláčková – Tk Marendi

  16. Jana Wnetrzaková – Tk Marendi

  17. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

Samba open:

  1. Adéla Ritzková – MG Dance Ostrava

  2. Kristýna Janásová – MG Dance Ostrava

  3. Marie Sivaková – MG Dance Ostrava

  4. Amelia Adamczyk – Bailami Cieszyn

  5. Julia Wrożyna – Bailami Cieszyn

  6. Klaudia Stuś – Bailami Cieszyn

  7. Natália Caldas Charmite – MG Dance Ostrava

  8. Barbora Filipová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

 

Cha cha basic:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Sabina Drabinová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  3. Natálie Krupková - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  4. Viktoria Theurerová – MG Dance Ostrava

  5. Barbora Mazáčová – Tk Marendi

  6. Barbora Sabová – Tk Marendi

  7. Laura Tatarczyk – Tk Marendi

  8. Tamara Svozilová - Taneční klub Olymp Olomouc

  9. Rebeca Egertova – Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  10. Barbara Wojaczek – Bailami Cieszyn

  11. Amy Majovska – MG Dance Ostrava

  12. Marta Gołdyn – Bailami Cieszyn

  13. Oliwia Wojaczek – Bailami Cieszyn

  14. Zuzia Żyła – Bailami Cieszyn

  15. Antonina Szarek – Bailami Cieszyn

  16. Wiktoria Pala – Bailami Cieszyn

  17. Martyna Sobczak – Bailami Cieszyn

  18. Barbora Koláčková – Tk Marendi

  19. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  20. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  21. Eliška Kotrlová – Tk Marendi

  22. Jana Wnetrzaková – Tk Marendi

  23. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  24. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

 

Cha cha open:

  1. Adéla Ritzková – MG Dance Ostrava

  2. Kristýna Janásová – MG Dance Ostrava

  3. Kateřina Kempná – MG Dance Ostrava

  4. Laura Horváthová – MG Dance Ostrava

  5. Amelia Adamczyk – Bailami Cieszyn

  6. Julia Wrożyna – Bailami Cieszyn

  7. Klaudia Stuś – Bailami Cieszyn

  8. Barbora Filipová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

Rumba basic:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Eliška Fiedorová – MG Dance Ostrava

  3. Rebeca Egertova – Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  4. Barbara Wojaczek – Bailami Cieszyn

  5. Marta Gołdyn – Bailami Cieszyn

 

Rumba open:

  1. Kristýna Janásová – MG Dance Ostrava

  2. Kateřina Kempná – MG Dance Ostrava

  3. Laura Horváthová – MG Dance Ostrava

  4. Marie Sivaková – MG Dance Ostrava

  5. Amelia Adamczyk – Bailami Cieszyn

  6. Julia Wrożyna – Bailami Cieszyn

  7. Klaudia Stuś – Bailami Cieszyn

  8. Barbora Filipová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

Jive basic:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Sabina Drabinová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  3. Natálie Krupková - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  4. Barbora Mazáčová – Tk Marendi

  5. Barbora Sabová – Tk Marendi

  6. Laura Tatarczyk – Tk Marendi

  7. Tamara Svozilová - Taneční klub Olymp Olomouc

  8. Rebeca Egertova – Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  9. Barbara Wojaczek – Bailami Cieszyn

  10. Amy Majovska – MG Dance Ostrava

  11. Marta Gołdyn – Bailami Cieszyn

  12. Oliwia Wojaczek – Bailami Cieszyn

  13. Zuzia Żyła – Bailami Cieszyn

  14. Antonina Szarek – Bailami Cieszyn

  15. Wiktoria Pala – Bailami Cieszyn

  16. Martyna Sobczak – Bailami Cieszyn

  17. Barbora Koláčková – Tk Marendi

  18. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  19. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  20. Eliška Kotrlová – Tk Marendi

  21. Jana Wnetrzaková – Tk Marendi

  22. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  23. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

Jive open:

  1. Kristýna Janásová – MG Dance Ostrava

  2. Marie Sivaková – MG Dance Ostrava

  3. Amelia Adamczyk – Bailami Cieszyn

  4. Julia Wrożyna – Bailami Cieszyn

  5. Klaudia Stuś – Bailami Cieszyn

  6. Barbora Filipová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

JUNIOŘI

Samba basic:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Natalia Ociepa – Bailami Cieszyn

  3. Hanna Jucha – Bailami Cieszyn

  4. Tereza Kubicová – Tk Marendi

  5. Markéta Koláčková – Tk Marendi

  6. Bára Vavříková - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

 

Samba open:

  1. Stella Razgeva - MG Dance Ostrava

  2. Anna Dospivová - MG Dance Ostrava

  3. Anna Lekačová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  4. Anna Ledererová - MG Dance Ostrava

  5. Maja Szuścik – Bailami Cieszyn

  6. Małgorzata Czuwała – Bailami Cieszyn

  7. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  8. Bára Vavříková - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

 

Cha cha basic:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Nela Šudřichová - Taneční klub Olymp Olomouc

  3. Michaela Kropáčková - Taneční klub Olymp Olomouc

  4. Natalia Ociepa – Bailami Cieszyn

  5. Hanna Jucha – Bailami Cieszyn

  6. Tereza Kubicová – Tk Marendi

  7. Markéta Koláčková – Tk Marendi

  8. Bára Vavříková - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

 

Cha cha open:

  1. Stella Razgeva - MG Dance Ostrava

  2. Natálie Kuběnová - MG Dance Ostrava

  3. Anna Dospivová - MG Dance Ostrava

  4. Anna Lekačová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  5. Maja Szuścik – Bailami Cieszyn

  6. Małgorzata Czuwała – Bailami Cieszyn

  7. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

 

Rumba basic:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Natalia Ociepa – Bailami Cieszyn

  3. Hanna Jucha – Bailami Cieszyn

  4. Bára Vavříková - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

 

Rumba open:

  1. Stella Razgeva - MG Dance Ostrava

  2. Natálie Kuběnová - MG Dance Ostrava

  3. Anna Dospivová - MG Dance Ostrava

  4. Anna Lekačová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  5. Anna Ledererová - MG Dance Ostrava

  6. Maja Szuścik – Bailami Cieszyn

  7. Małgorzata Czuwała – Bailami Cieszyn

Jive basic:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Nela Šudřichová - Taneční klub Olymp Olomouc

  3. Michaela Kropáčková - Taneční klub Olymp Olomouc

  4. Natalia Ociepa – Bailami Cieszyn

  5. Hanna Jucha – Bailami Cieszyn

  6. Tereza Kubicová – Tk Marendi

  7. Markéta Koláčková – Tk Marendi

Jive open:

  1. Karolína Russová - MG Dance Ostrava

  2. Anna Dospivová - MG Dance Ostrava

  3. Markéta Kremzerová - MG Dance Ostrava

  4. Anna Lekačová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  5. Maja Szuścik – Bailami Cieszyn

  6. Małgorzata Czuwała – Bailami Cieszyn

 

Multidance 2 Latin - BASIC

M2 basic Děti 1:

  1. Sabina Drabinová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  2. Natálie Krupková - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  3. Barbora Sabová – Tk Marendi

  4. Zuzia Żyła – Bailami Cieszyn

  5. Barbora Koláčková – Tk Marendi

  6. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  7. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

M2 basic Junioři:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Nela Šudřichová - Taneční klub Olymp Olomouc

  3. Michaela Kropáčková - Taneční klub Olymp Olomouc

  4. Natalia Ociepa – Bailami Cieszyn

  5. Hanna Jucha – Bailami Cieszyn

  6. Tereza Kubicová – Tk Marendi

  7. Markéta Koláčková – Tk Marendi

M2 basic Děti 2:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Barbora Mazáčová – Tk Marendi

  3. Laura Tatarczyk – Tk Marendi

  4. Tamara Svozilová - Taneční klub Olymp Olomouc

  5. Barbara Wojaczek – Bailami Cieszyn

  6. Marta Gołdyn – Bailami Cieszyn

  7. Oliwia Wojaczek – Bailami Cieszyn

  8. Antonina Szarek – Bailami Cieszyn

  9. Wiktoria Pala – Bailami Cieszyn

  10. Martyna Sobczak – Bailami Cieszyn

  11. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  12. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  13. Eliška Kotrlová – Tk Marendi

  14. Jana Wnetrzaková – Tk Marendi

  15. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

Multidance 2 Latin - OPEN

M2 open Děti:

  1. Adéla Ritzková - MG Dance Ostrava

  2. Kristýna Janásová - MG Dance Ostrava

  3. Laura Horváthová - MG Dance Ostrava

  4. Amelia Adamczyk - Bailami Cieszyn

  5. Julia Wrożyna - Bailami Cieszyn

  6. Klaudia Stuś - Bailami Cieszyn

M2 open Junioři:

  1. Karolína Russova - MG Dance Ostrava

  2. Natálie Kuběnová - MG Dance Ostrava

  3. Anna Dospivová - MG Dance Ostrava

  4. Anna Ledererová - MG Dance Ostrava

  5. Maja Szuścik - Bailami Cieszyn

  6. Małgorzata Czuwała - Bailami Cieszyn

 

Multidance 3 Latin - BASIC

M3 basic Děti 1:

  1. Sabina Drabinová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  2. Natálie Krupková - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  3. Barbora Sabová – Tk Marendi

  4. Zuzia Żyła – Bailami Cieszyn

  5. Barbora Koláčková – Tk Marendi

  6. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

M3 basic Junioři:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Nela Šudřichová - Taneční klub Olymp Olomouc

  3. Natalia Ociepa – Bailami Cieszyn

  4. Hanna Jucha – Bailami Cieszyn

  5. Tereza Kubicová – Tk Marendi

  6. Markéta Koláčková – Tk Marendi

M3 basic Děti 2:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Barbora Mazáčová – Tk Marendi

  3. Barbara Wojaczek – Bailami Cieszyn

  4. Marta Gołdyn – Bailami Cieszyn

  5. Antonina Szarek – Bailami Cieszyn

  6. Wiktoria Pala – Bailami Cieszyn

  7. Jana Wnetrzaková – Tk Marendi

  8. Natália Caldas Charmite – MG Dance Ostrava

Multidance 3 Latin - OPEN

M3 open Děti:

  1. Adéla Ritzková - MG Dance Ostrava

  2. Kristýna Janásová - MG Dance Ostrava

  3. Laura Horváthová - MG Dance Ostrava

  4. Amelia Adamczyk - Bailami Cieszyn

  5. Julia Wrożyna - Bailami Cieszyn

  6. Klaudia Stuś - Bailami Cieszyn

M3 open Junioři:

  1. Karolína Russova - MG Dance Ostrava

  2. Anna Dospivová - MG Dance Ostrava

  3. Anna Ledererová - MG Dance Ostrava

  4. Maja Szuścik - Bailami Cieszyn

  5. Małgorzata Czuwała - Bailami Cieszyn

 

Multidance 4  Latin - BASIC

M4 basic Děti 2:

  1. Anežka Bajtková - TSK Opava

  2. Viktoria Theurerová – MG Dance Ostrava

  3. Rebeca Egertova – Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  4. Barbara Wojaczek – Bailami Cieszyn

  5. Marta Gołdyn – Bailami Cieszyn

M4 basic Junioři:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Natalia Ociepa – Bailami Cieszyn

  3. Hanna Jucha – Bailami Cieszyn

  4. Bára Vavříková - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

Multidance 4  Latin - OPEN

M4 open Děti:

  1. Kateřina Kempná - MG Dance Ostrava

  2. Laura Horváthová - MG Dance Ostrava

  3. Marie Sivaková - MG Dance Ostrava

  4. Amelia Adamczyk - Bailami Cieszyn

  5. Julia Wrożyna - Bailami Cieszyn

  6. Klaudia Stuś - Bailami Cieszyn

  7. Barbora Filipová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

M4 open Junioři:

  1. Natálie Kuběnová - MG Dance Ostrava

  2. Anna Dospivová - MG Dance Ostrava

  3. Markéta Kremzerová - MG Dance Ostrava

  4. Maja Szuścik - Bailami Cieszyn

  5. Małgorzata Czuwała - Bailami Cieszyn

  6. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

POLKA

Děti 1:

  1. Barbora Sabová – Tk Marendi

  2. Barbora Koláčková – Tk Marendi

  3. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  4. Viktorie Dávidková - KST KD Hlučín

Děti 2:

  1. Kristýna Janásová – MG Dance Ostrava

  2. Barbora Mazáčová – Tk Marendi

  3. Laura Tatarczyk – Tk Marendi

  4. Tamara Svozilová - Taneční klub Olymp Olomouc

  5. Rebeca Egertova  - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  6. Adéla Hamplová - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  7. Vanessa Růčková - Taneční Studio Tomáše Komendy Olomouc

  8. Eliška Kotrlová – Tk Marendi

  9. Jana Wnetrzaková – Tk Marendi

  10. Jana Kusáková - KST KD Hlučín

  11. Barbora Filipová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

Junioři:

  1. Julie Vávrová - TSK Opava

  2. Nela Šudřichová - Taneční klub Olymp Olomouc

  3. Michaela Kropáčková - Taneční klub Olymp Olomouc

  4. Anna Ledererová – MG Dance Ostrava

  5. Tereza Kubicová – Tk Marendi

  6. Markéta Fucymanová - Tk Antonio Frýdlant nad Ostravicí

  7. Markéta Koláčková – Tk Marendi

SALSA

Děti 1:

  1. Laura Horváthová – MG Dance Ostrava

  2. Amy Majovska – MG Dance Ostrava

Děti 2:

  1. Adéla Ritzková – MG Dance Ostrava

  2. Kristýna Janásová – MG Dance Ostrava

  3. Kateřina Kempná – MG Dance Ostrava

  4. Viktoria Theurerová – MG Dance Ostrava

  5. Marie Sivaková – MG Dance Ostrava

  6. Rebeca Egertova - Taneční studio Vítkovice Frýdek-Místek

  7. Natália Caldas Charmite – MG Dance Ostrava

Junioři:

  1. Stella Razgeva – MG Dance Ostrava

  2. Karolína Russova  – MG Dance Ostrava

  3. Natálie Kuběnová – MG Dance Ostrava

  4. Anna Dospivová – MG Dance Ostrava

  5. Markéta Kremzerová – MG Dance Ostrava

  6. Anna Ledererová – MG Dance Ostrava

  Filip Swětík 
+420 725 725 281

 Anna Kaczmarek
+48 785 970 937

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now