PRO  - AM​ 

PRAVIDLA

 

 

1. Taneční pár tvoří tanečník registrovaný v tanečním svazu a amatér/ka, která nebyla nikdy v tanečním svazu registrovaná.
 

2. Za jakých podmínek může v PRO-AM soutěžit i bývalá registrovaná tanečnice, či tanečník?
Minimální doba od poslední absolvované soutěže pod hlavičkou tanečního svazu musí být 10 let, nejvyšší dosažená třída C.

Toto pravidlo neplatí pro seniorske kategorie, kdy tanečník/tanečnice už delší dobou netančí pod hlavičkou tanečního svazu.

Zařazení v PRO-AM do kategorie GOLD a výše.

3. V párech PRO-AM porota nehodnotí profesionála, ale pouze studenta - amatéra.
Soutěžní číslo bude mít pouze soutěžící AMATÉR/AMATÉRKA, musí být zobrazeno tak, aby bylo viditelné pro porotu i publikum.

PRE-BRONZE


STT - W, T, Q

LAT - S, CH, J

 

BRONZE

STT- W ,T, Q

LAT- S, CH, J

 


SILVER

STT - W,T, V, Q

LAT - S, CH, R, J

 


GOLD

STT - W, T, V, Q

LAT - S, CH, R, J

 


DIAMOND

STT - W, T, V, S ,Q

LAT - S, CH, R, PD, J

 

KATEGORIE MULTIDANCE:​​​                                                                                    

Kategorie PRE-BRONZE je určená pro tanečnice, které s tancem začaly, absolvovaly svůj první  PRO-AM kurz a je to jedna z jejich prvních soutěží. V taneční sestavě doporučujeme tančit jen základní figury.

Kategorie GOLD je pro zkušené amatérské tanečnice/ky, či tanečnice/ky, kteří

prošli medajlovým umístěním v předešlých kategoriích  a taky pro tanečnice/ky, či tanečnice/ky, kteří se již v minulosti (10 let a více) tanci věnovali pod hlavičkou tanečního svazu.

Kategorie BRONZE je určena začátečníkům s malými zkušenostmi se soutěžením PRO-AM. V taneční sestavě doporučujeme základní figury. Není to však podmínkou.

Kategorie SILVER  je určena již zkušenějším amatérským tanečnicím/kům, jejichž výkonnost jejich profesionální partner/ ka stanovil jako optimální taneční výkonnost SILVER,

nebo již prošli kategorií BRONZE s finálovými umístěními.

Kategorie DIAMOND je pro tanečnice/ky s největšími zkušenostmi v PRO-AM a medailovým  umístěním v předešlých kategoriích a pro tanečnice/ky, kteří se již v minulosti (10 let a více) tanci věnovali pod hlavičkou tanečního svazu.

​​VĚKOVÉ KATEGORIE - SINGLE DANCE
 

SINGLE DANCE DO 39  LET
 

STT - W, T, V, S, Q

LAT - S, CH, R, PD, J

SALSA
 

SINGLE DANCE NAD 40 LET
 

STT - W, T, V, S, Q

LAT - S, CH, R, PD, J

SALSA

 

1.  Soutěž v sólo tancích je bez rozdílu tříd.  Soutěžit může každý a soutěž je v každém tanci vyhodnocena jednotlivě.

2.  Kategorie SOLO je pro amatérské tanečnice/ky, či tanečnice/ky, kteří se již v minulosti (10 let a více) tanci věnovali pod hlavičkou tanečního svazu a prošli medajlovým umistěním v předešlých kategoriích.

3. Tanečnice/ky patřící ke věkové kategorii nad 40 let můžou se zúčastnit i kategorii do 39 let.

KATEGORIE  TEACHER - STUDENT

 

STT - W, T, V, S, Q

LAT - S, CH, R, PD, J

Teacher: je učitel, trenér, tanečník s licencí profesionála nebo trenéra a nebo tanečník s vytančenou výkonnostní třídou, pod hlavičkou tanečního svazu.
 

Student: je amatér v systému Pro-Am nebo tanečník/tanečnice s vytančenou výkonnostní třídou a nyní je neaktivní v soutěžním tanečním svazu.
 

Pravidla pro účast: Podmínkou je, že se tanečník-Student neúčastnil žádné soutěže pod tanečním svazem nejméně jeden rok, a její/jeho  partner-Teacher není a nebyl v minulosti jejím/jeho stálým tanečním partnerem na soutěžích v tanečním svazu.

 

 

UPOZORNĚNÍ! 

- Pořadatel neručí za případnou ztrátu věcí, nebo cennosti!

- Přihlášením do soutěže účastník uděluje souhlas k pořizování fotografií, audio a videozáznamů své osoby.